Informace k plavbám 2020

S lodí na výlet po jihu Čech

Poznejte přírodní krásy, památky a další turistické cíle na jihu Čech jinak.
Zveme vás na plavbu výletní lodí po Vltavě a Lužnici.
Ať už jste na víkendovém rodinném výletě anebo na dovolené, máte možnost jedinečného zážitku. Můžete si vychutnat romantickou plavbu v dopoledním klidu či při západu slunce, ale i plavbu za poznáním historie.
To vše nabízejí výletní plavby v Týně nad Vltavou. Naše lodě vyplouvají v pravidelných intervalech nejen za krásami řeky Vltavy a Lužnice, ale i za zajímavými turistickými cíli.

Jedinečným zážitkem je samotná plavba historickou lodí Pálava. Jedná se o loď z padesátých let vyrobenou v Hamburku s původním motorem z roku 1935. Naše výletní vyhlídkové lodě plují na Vltavotýnsku již od roku 2009. Plavby jsou vhodné pro jednotlivce i skupiny, rodiny s dětmi, pěší i cyklisty. Vyplujte s námi a načerpejte energii, pohodu a dobrou náladu, stačí si jen vybrat z několika možností.

Kupte si jízdenku online.

Informace, objednávky, rezervace:
777834710 Týn nad Vltavou 
704796066  na loď plavby do Zoo 
vedení společnosti 777834716

Časy odjezdů a příjezdů se mohou v případě nepříznivého počasí nebo zhoršených plavebních podmínek měnit nebo může být plavba z bezpečnostních důvodů zrušena.

  • Za nepříznivých hydrologických nebo meteorologických podmínek NEVYPLOUVÁME (chladné a deštivé počasí, zvýšený průtok, bouřka, velmi silný vítr, hustá mlha apod.)
  • Plavba Okruh 3 (VD Kořensko) je závislá na výšce hladiny VD Orlík. V případě nízké hladiny přehrady Orlík není možné tuto plavbu do plavební komory uskutečnit.
  • Na palubě lodi je možno zakoupit malé občerstvení (káva, čaj, nealko, atd.)
  •  ZDARMA – kola, kočárky, psi
  • Děti od 3 do 12 let poloviční jízdné.
  • Jízdní kola, kočárky je možné vzít na palubu zdarma